| Dizzyz a întrebat:

In primul rand aceasta intrebare nu este adresata sub nici un fel jucatorilor de metin2.
Deci,intrebarea este:Nu v-ati saturat sa vedeti tot timpul la aceasta categorie nu mai intrebari stupide cu metin2?"Vreau si eu hack" sau"Care joaca metin, sa jucam pe privat" si alte porcarii in genul asta.Metin2 e un joc de ****, e unul dintre cele mai proaste mmorpg-uri.De ce fratilor nu jucati altceva, mai bun.
Toti taranii joaca metin2 si toti prostii joaca jocul asta.
Sau in loc sa jucati metin,duceti-va pe afara,prin parc,pe oriunde,uitati-va la televizor,cititi o carte,sau altceva.
Cine e de acord cu mine sa vorbeasca acum sau sa taca pe veci!laughing.
P.S:Cine mi-a citit intrebarea asta si joaca metin2, presupun ca ati inteles mesajul dar nu il veti respecta.

Răspuns Câştigător
| ZethKode a răspuns:

Hmm, acum sa fim seriosi, toata lumea a jucat pana la urma Metin2, chiar daca asta s-a intamplat acum 1 sau 2 ani. Pentru mine Metin2 este un joc "expirat", cu o grafica foarte proasta. Mai bine joci World Of Warcraft, League Of Legends, Dota 2 sau orice alt mmorpg. Eu personal joc League Of Legends pe PC, jocurile gen Call Of Duty, Need For Speed le joc pe console. Ma bucur ca nu sunt singurul care s-a saturat de acest joc. Bafta in continuare!

2 răspunsuri:
| DraGfirE a răspuns:

Eu sunt de acord cu tine eu de 2 ani numai joc metin2 din cauza asta si provoaca si dependenta. happy

| DraGoNnU a răspuns:

De acord cu amandoi. Acest joc este cel ai stupid din tote.mai fain e si mario decat metin2.