| Adrian_Gindac_1992 a întrebat:

Salut TPU,

In ultimul timp nu prea mai am ce sa ma joc pe PC...
Pana acum m-am jucat: COD Ghosts, Crysis 3, Battlefield 4, World of Tanks, War Thunder, Spore si seriile Fallout.
Pe baza acestor jocuri, ati putea sa imi sugerati un joc?
Astept raspunsuri, cel mai potrivit primeste funda =].

Răspuns Câştigător
| xDanix1998 a răspuns:

Poti sa joci battlefield 4 multiplayer? ar fi si world of warplanes, tomraider, nfs rivals, saint row4, assasin creed 4, hitman absolution. Daca tiau placut da-mi funda. daca vrei sa vezi cum e tom raider bf4 multiplayer world of warplanes intra pe canalul meu de youtube http://www.youtube.com/user/xDanielx2012

| Adrian_Gindac_1992 explică (pentru xDanix1998):

M-am jucat WoWP, nu mi-a placut, asa ca l-am inlocuit cu War Thunder, ti-l sugerez!
Ma mai gandesc despre Tomb Raider/Tom Raider.
Nu ma mai pasioneaza jocurile gen NFS in ultimul timp.
Saint Row 4... Am vazut TONE de gameplay-uri cu el, si sincer, cred ca am sa incerc.
Assasins Creed 4 e un joc tare(am uitat sa-l adaug la lista de jocur deja jucate...)Am jucat toata seria, in afara de primul
Hitman Absolution... Ma apuc de el imediat =D
Merci mult!

3 răspunsuri:
| Zangetsu a răspuns:

Daca ai jucat Fallout atunci o sa-ti placa si The Elder Scrolls V: Skyrim. Are multe ore de gameplay. Eu m-am jucat cateva sute si inca ma mai joc.

| Adrian_Gindac_1992 explică (pentru Zangetsu):

Am uitat sa-l mentionez... L-am terminat si pe acela laughing)