| Bunny_8478 a întrebat:

Incerc sa ma logez pe un server pe minecraft (adica sa ma inregistrez) si imi apare ca am depasit numarul de conturi dar eu nu mi-am facut decat un cont pe care acum nu il mai am.Ce sa fac sa pot intra pe server?
P.S. Am incercat si sa-mi fac alte conturi si nu a mers
Dau funda happy

Răspuns Câştigător
| karaoski a răspuns:

Decat sa te duci la altcineva sa te loghezi, mai bine sterge minecraft-ul si instaleaza-l din nou, si atunci nu o sa-ti mai apara, daca mai ai vreo intrebare despre minecraft, contacteaza-ma pe superspymcromania@gmail.com
Fundaaa?happyhappyhappy

1 răspuns:
| papagal21 a răspuns:

Du-te la altcineva si fa-ti cont de pe pc-ul lui si contacteaza un admin de incredere si cere-i ban la contul pe care il aveai (doar daca stii numele).Ar trebuie sa te ajute deoarece este ban la cerere si deoarece nu mai ai contul ar trebui sa te ajute.