| andreistr a întrebat:

intrebarea asta este pentru cei care joaca battlefield 3. Mi-am luat jocul second si nu mergea multipleyer si m-am chinuit jumatate de an sa-l fac, iar acum cateva zile am gasin un video pe You Tube si l-am facut. Iar de viecare data cand bag codul online pass spune ca nu e corect ori a expirat am bagat godul de 100 ori cu litere mari cu litere mici iar varianta mea a ramas ca a expirat. Am incercat sa-l fac dar nu pot caut raspunsuri urgente dau funda + vot pentru cel care imi spune ce sa fac iar eu o sa spun daca a mers.

1 răspuns:
| Larisssaa a răspuns:

O jumatate de an? laughing Cred ca glumesti... Nu ai avut lipsa de ocupatie? tongue