| SilviuXddd a întrebat:

joc metin2 frz dar nu imi place ca fierarul imi distruge mereu armele itm si armurile... imi spuneti si mie un metin care seamana cu frz si fierarul nu esueaza niciodata?

Răspuns Câştigător
| DjSavaRina a răspuns:

Metin2 Hot Style, Metin2 GTH.Sunt faine si fierarul nu esueaza, Au rate 1000% uneori chiar si mai multhappy, Multe Kinguri, arme epice, Pe HotStyle armele sclipesc cu un fel de fulgere, is foarte misto. Fundaa?

1 răspuns:
| DjSavaRina a răspuns:

Metin2 Hot Style, Metin2 GTH, rate1000%,Fierarul nu esueaza, Arme si Armuri Epice. Funda?