| Blade00 a întrebat:

joc metin2 united ce bonusuri trebuie sa am pe warrior ca sa fiu bun in duele

Răspuns Câştigător
| DIIMIIM a răspuns:

Salut pai la war bagi in principal STR, aparare cu sabia, rezistenta la magie si PV(nici exagerat, sa nu crezi ca daca ai 80kpv,esti cel mai tare din bransa) dar depinda ce clasa de caracter predomina pe metinul ala daca e ninja baga aparare la pumnal,rezist la sageti, s.a.m.d
Ce a zis alexandru danut mai sus pentru ce trebuie sa bagi la sura e o MARE MARE PROSTIE, la sura nu trebuie bagat STR, trebuie bagat INT, la saman tot INT, si la ninja DEX si STR

2 răspunsuri:
| Alexandru_Danutz_Raileanu_1997 a răspuns:

Salut la warrior trebuie sa ai STRwinking sa fi bun in duel la sura tot STR, la saman INT, SI LA NINJA DEX sper ca ti-am fost de ajutor FUNDA? pls

| robiking1234 a răspuns:

Pune STR ca sa fi mai bun o sa fi PvP rezisti si la magii str adica atac waru e mai bun la atac ninja dex sura inteligenta shaman nu mai stiuwinking