| complicata2002 a întrebat:

Joc smallworlds de cam 2 ani, stiu sa fac gold, tokens doar ca nu prea stiu sa fac CL, cine stie pls ziceti, cine da raspuns corect funda ^_^! (scuze categoria )

Răspuns Câştigător
| AlyiX a răspuns:

Hey si eu joc de mult nici eu nu am stiut cum se fac clasele pana cand:
O pritena de-a mea facea golds (1, 5k) si se facea vip(stii ca mereu cand te faci vip iti dadea 3 cl.) si asa a ajuns sus. Asa am facut si eu si acum am cl 122... bine, daca mai joci, imi zici si mie numele poate ne vom imprietenii acolo happy

| complicata2002 explică (pentru AlyiX):

Alyix, uite iti dau id meu si poate vom fi prietene happy, ary_sofisticataxd, da-mi add

6 răspunsuri:
| DanuTzCarbon a răspuns:

Am jucat eu o vreme... Am facut doar CL 2 happy Ele normal se cumpara cu bani reali, dar poti face din invitatii pentru prieteni. La fiecare invitatie trimisa, jucatorul care se inregistreaza pe baza link-ului si joaca o vreme (nu mai stiu cat) primesti 1 CP. La 20 CP (citzen point) ai 1 CL. Am facut destul de multe fake-uri.

Daca vrei sa faci ca mine, cauta site-uri care fac adrese de e-mail temporare, dar atata timp cat joci pe adresa de e-mail temporara trebuie sa ai si casuta de e-mail deschisa, altfel se anuleaza...

| complicata2002 explică (pentru DanuTzCarbon):

Joc de mult timp, si rahatu ala de cl nu se cumpara cu bani reali straight face se ia cu gold 1500 gold = 3cl, putin gold, dar aia cu invitatiile nu e permina, ca sa stii straight face

| DanuTzCarbon a răspuns (pentru complicata2002):

Cum am zis jucam o vreme (acu' aprox. vreo 2 ani) si se poate ca lucrurile sa se fii schimbat... si mie chestia cu invitatiile a mers... doar pentru 1 CL happy Daca vrei sa-mi vezi spatiul cauta "DanuTzCarbon Home" fara ghilimele. In joc ma numeam Carbon Danutz cred.

| AlyiX a răspuns:

App iti trebuie 2 browsere... e mai simpluhappy

| AlyiX a răspuns:

Binehappy Gata happy
P.S. is lepadatu_alina