| biabibi007 a întrebat:

Joc transformice si am un trib, dar nu mai am idei de ranguri interesante (ex: meserii, animale, profesori de...). Ma ajutati?

1 răspuns:
| lizy12iul a răspuns:

Ar fi fain daca ai face cu caracte din seriale, orice serial, the vampire diaries, pretty little liars, etc. Si sa pui de exemplu cel mai mare sa fie Damon, dupa Stefan, Elena, Bonnie, Caroline sau ce oridine vrei tu. nu stiu, mi se pare destul de original happy Poti sa faci iar cu vedete, cel mai "mic" sa fie Oana Roman laughing