| AngelMuscleman a întrebat:

joc un metin pvp si am un saman cam praf.....Am vazut un saman care era foarte bun ii batea pe toti, ma puteti ajuta sa-mi fac samanul mai bun? fundita

Răspuns Câştigător
| aladeieri a răspuns:

Sal, ca sa fi bun trebuie sa ai pe tine(pentru ca sa ai dmg mare) asa: full inteligenta, full semi-om, full critika, full patrunzator.(pentru aparare mai buna trebuie sa ai asa)sadca sa te aperi de war iti trebuie)sabie, doua maini.(aparare ninja) pumnal si sa ai pe tine sageti.(aparere sura)trebuie sa ai pe tine aparare sabie si rezistenta foc(rezistenta foc pica pe coif si bratara). sper ca te-am ajutat, Funda?