| Alinas132 a întrebat:

Joc Wonderland Online si as vrea sa stiu daca pot sa fac burst si fara gs la water si daca aveti un cont care nu va trebuie. Multumesc!happy

1 răspuns:
| Alexutzu_Alex_1980 a răspuns:

Salut.Si eu joc Wonderland Online si am conturi RB toate si daca ai nevoie de Cust Burst ma poti contacta la alexutzu_alex2399.Nu stiu sigur daca se poate sau nu dar cred ca DA.Cunosc un baiat care stie sa joace Wonderland Online.Baga-ma la adresa de mess si mai discutam.