| Anoniq a întrebat:

jocurile de pe File*List conțin viruși? Vreau sa cumpăr o invitație de la cineva si vreau sa fiu sigur

3 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Nu. Dar daca foloswsti antivirus de obicei va da fals pozitiv, ca sa fi incurajat sa il cumperi. Chit ca 80% din ce e pe fl gaseati altundeva lejer, mai ales jocuri noi.

| Anoniq explică (pentru Wr3nch):

Știu că găsesc dar vreau sa fiu sigur ca nu iau ceva keylogger, ultima dată mi-am instalat photoshop si alte programe care aveau keyloggere, si intr-un fel eram conștient, dar pentru ca nu am destui bani pentru a le cumpăra, aș vrea sa cumpăr o invitație pe fl si sa iau de acolo toate programele etc

| DarkAngelRO a răspuns:

Nu, nu contin virusi, se considera cateodata ca este virus de catre anumiti Antivirusi, gen Avast, dar nu este nici-un virus, sper ca te-am ajutat, o seara / zi buna.