| Tigan_Raresioan_1993 a întrebat:

la CS:GO cand castigi un meci primesti cutii, arme?

daca da ce loc trebuie sa fi locu 1?

Funda

2 răspunsuri:
| darius88 a răspuns:

Acum trebuie sa rankezi ca sa primesti skinuri si la cutii depinde cat joci pe saptamana cred ca maxim 4 dropuri.

| misu2315 a răspuns:

Iti zic eu cum e: Deci odata pe saptamana o sa primesti 1 skin (de obicei nu prea interesant) daca faci rank up. De exemplu: esti rank 1. Joi faci rank 2 si primesti un skin. Dupa 7+ zile daca faci rank 3 primesti alt skin. Si tot asa in fiecare saptamana. Dupa cate am vazut eu nu poti schimba ziua in care primesti skin. Daca ai facut rank 2 Joi atunci in fiecare Joi o sa primesti drop daca faci rankup.
Cutiile nu stiu cum sunt dar cred ca le primesti random. Nu trebuie sa fi cel mai bun neaparat.