| vladboy98 a întrebat:

La goalunited se pot transfera banii de pe un cont pe altul? as vrea sa stiu pentru ca am am un cont de pe care mi-au disparut jucatorii si as vrea sa dau banii pe altul! MULTUMESC

Răspuns Câştigător
| QJoKeRuLQ a răspuns:

Vlad sa stii de la mine ca nu poti sa transferi banii pe goalunited. Poate merge cu un hack. Fundzita?

2 răspunsuri:
| Christin1999 a răspuns:

Din pacate pentru tine si pentru cei care joaca ( printre care si eu) nu e posibil. Daca ar fi fost posibil as face si eu asta.

| QJoKeRuLQ a răspuns:

Ms