| Gabryel133 a întrebat:

la minecraft imi da o eroare : failed to login: invalid session (try to restart your game) ...rulez versiunea 1.7.2 iar eroarea asta mi-o da mereu, la orice server. Cand incerc sa joc single player nici macar nu imi intra, doar se blocheaza dirt screenu. De la ce poate fi? am dar restart la pc, am sters si am instalat din nou mc dar tot degeaba. FUNDA

3 răspunsuri:
| XxxBestKillerxxX a răspuns:

Incearca sa mergi in Task Manager si sa opresti toate procesele Java, sau reinstaleza minecraftul.

| Wat3r a răspuns:

Schimbati numele
Fundawinking

| Gabryel133 explică (pentru Wat3r):

L-am schimbat dar tot aceeasi eroare imi da