| Gallaxy a întrebat:

La multi ani! Am si eu o intrebare legata de metin. Si anume, metin2ro. In primul rand, va rog sa nu ma faceti obsedat de metin. Pentru ca stau foarte putin timp pe joc. 1-2 ore. Fiind vorba de RO, aici trebuie sa "iti castigi existenta". In alta ordine de idei, intrebarea mea este : Are ceva daca nu fac toate ( si cand spun toate, ma refer la absolut toate ) misiunile, exceptand pe cele importante. Ca cele de la biolog si Seyon- Pyeong. Ma rog... si altele. Chiar daca nu sunt asa de imporante, insa nu toate. Sper ca ati inteles ce am vrut sa zic. Multumesc anticipat! Funda raspunsul care ma ajuta!

1 răspuns:
| Teodor_Razvan_1994 a răspuns:

De obicei, misiunile se fac pentru a primi diverse lucruri printre care si experienta si yang. Daca tu crezi ca te poti descurca crescandu-te singur fara niciun fel de misiune poti foarte usor sa faci lv singur. Sper ca te-am ajutat!