| anonim_4396 a întrebat:

m-am apucad de Jade Dynasty dar nu inteleg foarte bine jocul cum de altfel nu prea stau bine cu lb. engleza, rog frumos pe cineva care se pricepe la joc sa ma ajute si pe mine cu niste informatii id meu: gaara5846

2 răspunsuri:
| TheExpert01 a răspuns:

Eu sunt best in acest joc da-mi mesaj pe TPU cu intrebarile pe care le ai am full +11 150 T5 asc dagos tot tot tot

| ἶῆfἶῆἶƮყ a răspuns:

Is multi romani on stai calm nu trebuie sa stii neaparat engleza, sid aca e ce? poti invata eng; eza de pe joc laughing