| VyperaRosye a întrebat:

M-am apucat recent de 7 days to die cu un prieten si jucam multiplayer si folosim hamachi, problema este cand ne este mai drag atunci ne scoate din joc sau ne da eroare care ma puteti ajuta dau funda!

1 răspuns:
| Mihai3450 a răspuns:

Man te rog ma ajuti si pe mine sa ma joc pe hamachi am si eu un prieten si vreau sa ma joc iau ip de la hamachi (bineinteles si el are hamachi si il bag in grupa de la now network) si las portu de la 7 days si ii da aia ca nu merge sv te rog ajutoRR