| AdonisSmecherul a întrebat:

M-i-am downloadat si instalat Gta San Andreas(i-am facut finala dar vreau multiplayerubig grin), am downloadat multiplayeru si nu merge, am incercat si jocul single player si nu merge imi scrie asa la amandoua: The color scheme has ben changed to windows 7 Basic
A running program isn't compatible with certain visual elements of windows.
ziceti-mi ce trebuie sa downloadez si de unde sau ce sa fac. FUNDA + VOT!

Răspuns Câştigător
| FreeLife a răspuns:

Ca sa joci GTA SA online iti trebuie asa ceva :
http://www.sa-mp.com/
dar din pacate nu cred ca merge pe win7 :( deci... scuze
(asta e metoda cea mai buna de a juca online si sigura doar ca nu e chiar ca si injoc/misiunile)
Have fun!