| Hyena94 a întrebat:

Ma joc de vreo 2 saptamana jocu 18 wheels of steel haulin! Vreau sa-mi cumpar si eu tir(ma refer cap de tractor fara remorca)! Cum procedez? Trebuie sa-mi cumpar garaj mai intai? Raspunz >bun=Funda:!

2 răspunsuri:
| Ady93_2195 a răspuns:

Salut, mai intai trebuie sa mergi la un dealer ( ii D pe harta) si faci comanda, tiru o sa ajunga in 24 ore (in joc) in garaju din orasu in care ai inceput sa joci, dupa ce au trecut 24 ore du-te la garaj si poti sa il conduci ( sa intri in garaj ca sa iei tiru nou), simplubig grin, succesbig grin

| bizoadelin17 a răspuns:

Iti cumperi camionul, de la dealer si dupa aceea mergi la garajul din orasul in care ai cumparat camionul, astepti 24h in joc si dupa aia il poti lua. Funda?