| VoicAndrei a întrebat:

Ma joc Team Frotress 2 si imi place sa ma joc cu spy-ul.
Am Your Eternal Reward, L'entranger si tot ce imi mai lipseste este FAMILIAR FEZ.
Cine are si vrea sa mi-l dea, am sa ii dau la schimb un Wrangler si un Red-Tape Recorder. (daca as avea cont premium v-as da mai multe)
Adresa mea de yahoo este voic.andrei@yahoo.com
Backpackul meu de la TF2: http://steamcommunity.com/profiles/76561198073620824/inv entory/
Cine e interesat sa imi dea trade

Răspuns Câştigător
| BananaSuparata a răspuns:

Ba, nu iti da nimeni o keye cadou. Eu am familiar fezul si nu este chiar un set de FTP. Este foarte greu sa joci cu el si eu zic ca fara premium si 1-2 key n-ai sanse sa faci multe in jocul asta. Sunt unele exceptii care au lucrat 2-3 ani si au si acum buds si sunt ftp