| SteffHQ a întrebat:

ma jucam counter si am iesit, dupa am incercat sa instalez need for speed hot pursuit si a dat o eroare, dupa cand am intrat pe counter grafica era schimbata si cutitul era in mana dreapta iar arma in mana stanga, am incercat sa dau pe h sa schimb arma sa fie pe dreapta, dar nu a mers.

Vreo solutie?

Multumesc anticipat.

4 răspunsuri:
| Trynda a răspuns:

Cl_righthand 1

e comanda

| SteffHQ explică (pentru Trynda):

Nu a mers, am incercat de multe ori aceasta comanda.

| gAbY4Fun1 a răspuns:

Fii atent. Cred ca stiu solutia.
Intra in START -->IAR la search program and files scrii asa: System Restore
Intri in el, dai next alegi o data cand sa il restaureze si dai next, ok, si calculatorul tau se va stinge.Osa se incarce podate dura max 20 min, normal calculatorul se restaureaza in data in ca l-ai pus.ADICA astazi ai modificat ceva in registru in joc ai instalat ceva si dai o restaurare in data de ieri si tot se sterge tot ce ai instalat astazi si e ca si cum ai fi avut calculatorul ieri.
Funda>>PLZ

| SteffHQ explică (pentru gAbY4Fun1):

Nu a mers. Mi'a instalat inapoi nfs-ul, si tot asa se vede.