| SuZuki98 a întrebat:

Ma piteti ajuta si pe mine cu un program pe nume GameRanger, deci cand vreau sa creez un canal ii dau join si apoi start sa joc cu un prieten si dupa ce am dat start lui ii spune Waiting for host si mie imi cere sa inserez Cd-ul original la Fifa 08 si pe el il baga in fifa iar mie imi spune sa inserez cd-ul de ce asta nu inteleg.Ma poate ajuta cineva va rog.

1 răspuns:
neluL
| neluL a răspuns:

Game Ranger il gasesti aici
http://www.gameranger.com/
Tie iti cere CD-ul original pentru ca jocul nu e original si deci, cumperi licenta sau crackuiesti bine jocul.