| maxim16 a întrebat:

Ma uitam pe net la niste jocuri din copilarie si mi-am adus aminte de un joc insa nu mai stiu cum ii spune. Stiu ca erau niste masinute mici de diferite culori (rosu, verde, albastru, galben, etc) si una dintre ele era luminata iar tu trebuia sa fugi dupa ea ca sa ii furi acea "lumina". Era o harta mica cu niste dealuri parca.
Daca stie cineva cum ii zice astept un raspuns. Mersi!

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Tpu1234567 a răspuns:

Se cheama Revolt, uite jocul aici https://www.revoltrace.net/downloads.php