| Artegor a întrebat:

Salut, TPU!
Merită să cheltui 5500 de Lei pe acest sistem? Menționez că are monitor Alienware inclus
Sistemul nu a fost folosit decât ocazional de către actualul posesor - îl vinde pentru că nu îl prea utilizează
https://altex.ro/......GE16EX004/

Răspuns Câştigător
| aizen0567 a răspuns:

De ex Pc garage:https://www.pcgarage.ro/......ar-pbg-v3/
Intra devar nu bate unicitatea acelei carcase dar in afara de ssd de 3 tb iesi mai bine in orice mai ales placa video care e mai buna, cu 1500 de lei mai putin care din banii astia un monitor, windows si restul tastura + mouse nou noute acum nu stiu de unde vei achizitiona acel pc dar nu te increde niciodata in folosit ocazional e o minciuna minora, in final merita cat de cat deoarece vine la pachet cu monitorul, dar si acela daca nu e nou s-ar putea sa aiba pixeli morti

4 răspunsuri:
| aizen0567 a răspuns:

Nu,poti sa gasesti mult mai bun si mai ieftin

| Artegor explică (pentru aizen0567):

Un punct de plecare?
Nu detaliat neapărat, dar să știu unde să încep să caut; mulțumesc frumos!

| aizen0567 a răspuns (pentru Artegor):

Asta e doar o optine mai sunt acolo cateva dar cum am mentionat este benefic deoarece ai si monitorul inclus daca ti se pare mai eficient poti sa tii l achizitionezi, daca esti sigur 100% ca nu e o minciuna si ca e in conditie perfecta nu pierzi multe

| aizen0567 a răspuns (pentru Artegor):

De ex Pc garage:https://www.pcgarage.ro/......ar-pbg-v3/
Intra devar nu bate unicitatea acelei carcase dar in afara de ssd de 3 tb iesi mai bine in orice mai ales placa video care e mai buna, cu 1500 de lei mai putin care din banii astia un monitor, windows si restul tastura + mouse nou noute acum nu stiu de unde vei achizitiona acel pc dar nu te increde niciodata in folosit ocazional e o minciuna minora, in final merita cat de cat deoarece vine la pachet cu monitorul, dar si acela daca nu e nou s-ar putea sa aiba pixeli morti

| GameRef a răspuns:

Iti recomand acest joc. Instaleaza-l de aici: https://www.remi-online.ro/rre/508521