| LegendaXXL a întrebat:

>

Mi-am bagat azi(6/25/2014) farming simulator 2011 iar cand vreau sa ma joc imi merge greu omu, tractoarele etc.

Dau FUNDA >

Răspuns Câştigător
| kar1GaNNN a răspuns:

Buna.
1. Poate fi placa video sau hardul obosit.
2. Poate fi de la windows ( in cazul acesta trebuie sa reinstalezi windows-ul )
3. Calculatorul tau e poate prea vechi pentru a rula jocul asa cum trebuie.
Eu iti recomand sa il duci la reparat, te va costa in jur de 100-120 lei dar dupa poti sa te joci linistit, si sa-i rogi pe aia sa iti reinstaleze si windows-ul si sa iti bage WINDOWS XP.

Toate cele bune.