| WaShy a întrebat:

Mi-am comandat God Of War 2 pentru ps2 si nu stiu daca ma lasa sa fac misiunile fara card de memorie. Trebuie neaparat Card de Memorie pentru a trece missiunile?

4 răspunsuri:
| ZethKode a răspuns:

Cardul de memoria sau Memory Card, e pentru a salva progresele unui joc. Poti sa treci toate misiunile dar nu poti salva progresul.Deci, de fiecare data cand te joci trebuie sa incepi de la inceput.Bafta!

| WaShy explică (pentru ZethKode):

Stiu ce vrei sa zici, dar sunt unele jocuri care se salveaza automat..si vreau sa stiu daca e unul din ala, pentru ca daca se salveaza singur si nu am card nu va merge

| RΔϟVAη a răspuns:

Poti trece toata misiunile inclusiv termina jocul pentru ca merge fara card de memorie. Card-ul iti trebuie atunci cand vrei sa salvezi momentele jocului. Si eu am si merge fara cardwinking

| WaShy explică:

Stiu ce vrei sa zici>...dar sunt unele jocuri care se salveaza singure, si daca nu este loc unde sa salvezi nu merg, si vreau sa stiu daca asta e unul din asta!