| Marily1997 a întrebat:

mi-am cumparat un disc cu sims 3.Cind pun discul imi apare acolo o programa origin si ca sa intru in sims trebuie sa fac un cont, cind pun sa scriu parola imispune ca trebuie 8-16 cifre si oricum daca pun asa parola de 8-16 cifre imi apare aceiasi problema. Spuneti-mi mie o parola de 8-16 cifre dau funda si vot!

Răspuns Câştigător
| SamSon a răspuns:

Iti spun aici o parola iar tu o modifici:
Alfa985back589. Ideea e ca trebuie sa folosesti litere mari, mici, diacritice, numere, etc.