| R4V3N a întrebat:

Mi-am descarcat Hitman Absolution mai demult. M-am jucat mult timp, apoi, intr-o zi cand am avut chef sa ma joc si l-am pornit, nu s-a intamplat nimic. Nu mai pornea. La procese imi arata ca merge, dar eu nu vad nimic. L-am reinstalat, l-am dezarhivat si instalat din nou si nimic. Azi l-am mai descarcat o data, l-am dezarhivat si instalat, si la fel. La procese arata ca merge, dar nu vad. Stiu ca nu e de la placa video, de cand mi-am luat una noua, mi-a pornit, pana intr-o zi cum am spus. Va rog ajutati-ma, DAU FUNDA!

1 răspuns:
| Marius_Alexandru_1994 a răspuns:

Deschide jocul, porneste task manager, si inchide procesele urmatoare: ymsgr.exe, yahooupdater.exe, si explorer.exe

daca tot nu merge, incepe sa inchizi pe rand diferite procese care nu le folosesti (sa fie de pe user nu de pe sistem)

PS sa nu inchizi svchost