| Fiscutean_David_1998 a întrebat:

mi.am instalat FIFA 15 pe telefon si cand dau sa ma conectez imi zice ca nu se poate conecta la server din cauza ca e prea plin si sa incerc mai tarziu,dar eu am incercat timp de o saptamana. Va rog daca stiti ce pot sa fac ca sa.mi marca sa imi spuneti, mentionez ca am android 5.1.1 Lollipop in caz ca e din cauza androidului, multumesc!

2 răspunsuri:
| Neculai_Ionut_1991 a răspuns:

Si eu joc fifa 15. Nu e problema telefonului. E problema serverelor
Si eu patesc asa

| Fiscutean_David_1998 explică:

Si ce ar trebui sa fac ca sa pot juca, ca deja astept de prea mult timp?