| Twddy a întrebat:

mi-am loat jocul Second Life mi-am facut cont si cand intru in Second Life imi apare First Name: si Last Name: si dupa Password: cum sa ma loghez la first name si lastname daca mie cand m-am inregistrat nu mi-a pomenit de firstname si lastname am incercat sa imi pun numele avatarului ori ce metode si spune ca nu e bun si nu am idee cum sa ma loghez cu username adica numele avatarului daca la login imi scrie First Name si Last Name n-am cum sa ma loghez.

Dau funda celui care imi spune cum sa ma loghez pe Second Life.

1 răspuns:
| AndreiAlexandru36 a răspuns:

Cauta pe google frate