| dedu13 a întrebat:

Mi-am luat de curand jocul Crossfire Europe.Bine,mi se instaleaza, isi face update, dupa mi se incarca HGW game watcher.Si nu imi porneste jocul ce trebuie sa fac? Plzzz dau funda!sadsadApropo am luat si patcher_cf2 dar de data asta HGW game watcher ramane doar la initializing) Ce trebuie sa fac?

Răspuns Câştigător
| Edy1995 a răspuns:

Buna, celui care sa instalat poti incerca sa ii cauti un crack pe internet si sa il bagi acolo unde sa instalat jocul. Crack = adica imaginea aceea cu care ntrii in joc, scrii pe google "crossfire europe crack download" si descarci crackul, acesta trebuie sa arate la fel ca imaginea aceea cu care intrii in joc. Copii crackul in folderul in care sa instalat si ar trebui sa mearga... Bafta!

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@Edy_7544 ori esti prost, ori esti prost. crack la joc free to play?
@dedu13 probabil ca-l blocheaza firewallul, trebui sa-l adaugi la exceptii.