| Sasuk3Anim3 a întrebat:

Mi-am luat fifa 11 si cand intru in el imi spune "fifa.exe has stopped working". Mentionez ca am win 7. Ma poate ajuta cineva? Funda celui care ma rezolva.

3 răspunsuri:
| MrWanted a răspuns:

Descarca C R A C K U L.

| Marshal2118 a răspuns:

Prietene nu conteaza windowsul si eu am 8 si nu merge nimic pe el iti da eroarea aceea deoarece PC u tau sau laptopul ce ai nu indeplineste conditiile necesare ia-ti unu precum 9 sau 8 big grin

| Sasuk3Anim3 explică (pentru Marshal2118):

Aseara m-am uitat la system requiments, si am vazut ca trebuie sa am 2 gb de ram, eu am 3, placa de cativa mg, eu am 1 gb aprox. Indeplinesc cerintele, dar nu stiu de la ce poate fi problema asta.