| sekerrer a întrebat:

mi-am luat si eu aseara jocul battlefield 3 si am o problema la el nu stiu cum sa il instalez cine ma ajuta si pe mine dau funda!big grin

1 răspuns:
| wowmentol a răspuns:

Pai il dezarhivezi, ii faci imagine cu daemon tools sau magicISO apoi il instalezi dupa ce sa instalat intri in my computer il ai acolo dai click doi pe el dai open iei de acolo crackul(arat ca iconita jocului)si il copii in folderul cu jocul unde sa instalat si apoi intriwinking