| ApoCaLypS3 a întrebat:

Mi-am luat şi eu Serious Sam : The Second Encounter şi mă joc împreună cu 1 prieten la acelasi P. C., dar nu prea ştiu să ţintesc pe butoane iar dacă mişc mouseul puţin, se mişcă ţinta la amândoi. Ştie cineva ce opţiuni ar trebui sa am ca sa pot să îmi mişc ţinta doar la ecranul meu? şi nu şi la partener? Mulţumesc mult, Fundiţă big grin

2 răspunsuri:
| Andarock a răspuns:

---> Nu mai folosi mouseul happy

---> Foloseste doar butoanele de la tastatura si asa nu se va mai intampla nimic rau. happy
---> Ma bucur ca te-am ajutat! :::

| ApoCaLypS3 explică:

Îmi pare rău dar nu cred că ai înţeles întrebarea big grin... mă refer că vreau să mişc ( neapărat ) ţinta doar la mine şi nu şi la el. Şi nu ştiu de unde să setez!