| bogdan_4008 a întrebat:

Salut TPU

Mi-am pus modul S0beit pe samp, si cand sa intru pe un sv, ma scoate fara nici un motiv (ma refer ca nu imi da nimeni kick sau ban) Intrebarea este:cum sa fac sa imi bag modul s0beit dar si sa-mi mearga? VA ROG SPUNETI-MI, CARE IMI SPUNE PRIMUL RAPUNSU SI SA MEARGA ARE FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Ungureanu_Bogdan_1995_ViBp a răspuns:

Salut,intrii pe www.samphax.tk si iti iei ce s0beit vrei tu! Toate merg garantat, PS:Acel site este de hackeri! Ai grija ce programe downloadezi!

1 răspuns:
| IustinN a răspuns:

Oke. pentru inceput salveaza tot modul intr-un singur fisier. daca nu merge ia alt s0b. nu toate sunt bune