| AndreiSiAtat a întrebat:

Mi-am reinstalat recent wind xp sp3 si am observat ca de multe ori browser-ul nu imi permite downloadarea..de exemplu pentru antivirus..se face sa zicem 100mb/100mb apoi scade viteza la 0 octeti si imi da eroare de downloadare..folosesc chrome ca browser insa nici de pe mozila sau explorer nu merge.. aveti idee cum pot rezolva problema? Alte iteme precum melodii de pe fisierulmeu imi permite sa downloadez..in rest cam nimic. Funda!

1 răspuns:
| Skynettt a răspuns:

Ori nu-i bun windowsu ori l-ai instalat tu grsit ori e de la network conections