| xXWyKyXx a întrebat:

Miam facut cont pe board.metin2.ro dar nu primesc email de activare si fara acel email nu pot sa vad decat cateva... Reguli. Noutati si cam atat...

Plzz ajutati-ma... Ce sa fac sa vad si ghidurile si tot. Funda + vot

Răspuns Câştigător
| AnonimuszWss a răspuns:

1.-Pai in primul rand sa verifici e-mailul daca l-ai scris corect.
2.In al doilea si ultimul rand este sa cauti si in inbox dar si in spam.
Dar daca nu il gasesti dau la optiunea "Retrimitere E-mail" sau ceva de genu astahappy
Funda?

1 răspuns:
| xxxNarutoxxx a răspuns:

Pai iti dau eu un cont de mt 2 dar intra pe id meu gabriel_n32