| clautzuuboy20 a întrebat:

Miam instalat si eu metin2united si cand dau sa intru in joc imi apare The application failed to initialize properly (0xc0000135) Click on OK to terminate the application... Funda! Vaa rog ajutati-ma crying

Răspuns Câştigător
| RoBy_2338 a răspuns:

Dennis imi pare rau ca te contrazic insa nu au nevoie de nicio reparatie happy nu are windows instaler 3.1 sau net framework 3.5 acum depinde si de Sp(service pack ) ai downladeaza astea 2 si o sa iti mearga ca asa mi-a facut si mie happy

2 răspunsuri:
| clautzuuboy20 explică:

Ok mersi RoBy

| DumBass1415 a răspuns:

Salut si eu am avut metin2united lv 101 dar nu conteaza in primult rand reinstaleaza jocul si daca nu merge posteaza pe forum ca asa trebuie sa faca reparatii si eu o sa mai faca reparatii. daca e ceva pm dennis_badboy_2008