| MaFro a întrebat:

Niste jocuri supravietuire crafting? Ceva gen unturned sau minecraft.Sa aiba grafica foarte joasa dar sa aiba optiunile de mancat/baut/construit/vanat. Ceva de genu.M-am plictisit si na...Astept cu nerabdare daca este si ceva de grafica mare sa fie de max 2GB RAM 512MB VIDEO PROCESSOR INTEL CELEROM 3.59GHz.Multumesc frumos.Si funda pentru cele mai multe si mai frumoase jocuri survival crafting.A da si sa nu rostiti de FarSky.Detest jocul.

3 răspunsuri:
| MaFro explică:

MaryanFeier89,stranded deep are cerinte mult mai mari decat ti-am cerut.Am dat pe low si totusi am lag.Imi pare rau.Si Christll Terraria nu imi place absolut deloc.

| MarianFeier89 a răspuns:

Stranded deep

| ChristII a răspuns:

Incerca Terraria, are grafica 2d dar jocul e super tare!