| mallu a întrebat:

Nu de mult mi-am luat un psp emulator 32 bit vrand sa joc Naruto ultimate ninja impact.Am downloadat emulatorul, am dowloadat jocul si pe urma l-am facut fisier iso.Dar cand dau la emulator file apoi load WMD imi apare fereastra aceea dar nu apare icoana jocului! am mai luat alt naruto dar nici acela nu apare...sad ce sa-i fac Dau

2 răspunsuri:
| MaxLeon a răspuns:

Pentru a juca trebuie sa il decodezi happy dupa aia poti sa joci ce naruto vrei happy Decodarea costa intre 50-100lei big grin

| mallu explică:

Frate psp emulator se decodeaza? adica nu consoala psp