| Adycristea23112 a întrebat:

nu imi merge sa dau install la gta san andreas imi zice :Windows cannot access the specified device, path, or file.You may not have the appropriate permissions to access the item. Ce pot face? sad va rog dau FUNDA, va rog ajutati-ma.

Răspuns Câştigător
| EnvyU a răspuns:

Pai vezi daca sa ai toate fisierele si dai click dreapta, la properties, si vezi daca e jos "unblock" dai pe ala dai apply si apoi dai run as administrator.

3 răspunsuri:
| EnvyU a răspuns:

In primul rand cum vrei sa ii dai install? este iso? sau setup.exe? cum e fisieru asta de vrei sa dai install, adica ce tip de fisier este. Poate trebuie sa dai la proprietati si sa ii dai unlock daca are.

| Adycristea23112 explică (pentru EnvyU):

Este setup.exe

| Adycristea23112 explică (pentru EnvyU):

Daca imi merge cum ai zis mai sus ai funda
stai sa vad

| EnvyU a răspuns (pentru Adycristea23112):

Pai vezi daca sa ai toate fisierele si dai click dreapta, la properties, si vezi daca e jos "unblock" dai pe ala dai apply si apoi dai run as administrator.