| Xdreaper21 a întrebat:

Nu inteleg, acum 1 an intr-un grup de pe Facebook despre mai multe in domeniu gaming si pcuri, era fix despre asta si de cand o aparut fortnite tot vad copii de aia frustati fara prieteni si fara familie care posteaza ca au facut ei iar victory royal pe fortnite sau mai sunt unii care intreaba de jocuri pe telefon.
Ba sa mor eu nu am nimic daca te joci fortnite dar nu pune tu ca ai facut victory royal ca nu ai prieteni si familie careia nu ii pasa ca ai facut tu victory royal cu 5 killuri sau mai stiu eu.
Si inca un lucru, ce dracu nu ai bani de pc si cer jocuri pe telefon, daca ar vedea toti developerii la jocurile pe telefon nu ar mai fi 1 gratis.
Adica ce dracu ma? Parca viitorul era pcu cu grafica cat mai realista dar din cate se pare mai nou e telefonul.
Ba eu vad 4 categorii
1 aia normali de nu se mandresc ca au facut victory royal sau ce **** si nu cauta jocuri pe telefon;
2 cei care fac win pe pubg mobile si pe fortnite mobile(sau cum s-o mai numi) si pun poza peste tot;
3 cei care inca se mai joaca clash royal;
4 cei care joaca fortnite pe pc sau ps si pun poza cu win.
Dupa ce am vazut eu cu ochii mei am tras concluzia ca cei ce se joaca pubg pe pc ori le-a dat masa sa isi cumpere ori si-au cumparat singuri (de ce? Deoarece nu pun toata ziua poza ca au facut win).
Dupa am realizat ca fornite se joaca copiii de la 6 ani pana la nu stiu undeva 16 ani(cei mai multi nu toti) si cei cuprinsi intre 6 si 12 ani sunt frustati care pun poza ca au facut victory royal.
Dupa vin cei care se joaca pe telefon si cer jocuri pe telefon varsta cuprinsa este 5 ani pana la maxim 14(tras de par) deoarece nu au bani sa isi ia un pc asa ca cersesc jocuri pe telefon.
Asta este parerea mea
Voi ce parere aveti?
Dau funda
P.S: Daca esti frustrat din asta care joaca fortnite sau alte cacaturi de genu si te legi de mine ca mi-am spus parerea injurate singur sa nu mai pierd timpul

2 răspunsuri:
| Met a răspuns:

Acuma suntem in 2018, copii o sa se dea mari ca au castigat un meci etc, cum noi ne dadeam mari cand eram mici ca dadeam un gol de la mijlocul terenului, lasa-i in pace sa face cum vor, (apropo, eu nu suport copii intre 9-12 ani care joaca minecraft happy )

| Xdreaper21 explică (pentru Met):

Corect dar totusi una e sa dai un gol de la mijlocul terenului si sa alergi dupa minge si alta e sa stai in pat sau la birou si sa fii leguma
Are fratele meu 4 colegi in clasa 2 mai ies afara dar ce fac e sa joace fortnite sau pubg pe telefon
Dupa mai are 2 nu ies nici a dracu din casa si joaca toata ziua fortnite(ii am la prieteni pe fortnite ca na mai joc si eu sa mai fac ceva schimbari in jocurile pe care le joc ba si oamenii de cand ajunge fratele meu acasa aia 2 sunt on pe fortnite pana la ora 1 noaptea dar nu zic ca nu sunt buni, totusi nu e ok)