| glumatu a întrebat:

nu stiti de ce nu imi merge m2bob editia de craciun? imi intra in metin si se inchide.Dau funda la cel mai bun raspuns

2 răspunsuri:
| serau999 a răspuns:

Probabil are virusi si aia de pe youtube care au aratat clipuri cu jocul si-au dezinstalat antivirusul. (Tu sa nu faci ca ei pentru ca ei au rable de calculatoare, si cine stie, poate ca al tau e sensibil si s-ar strica din prima.)
Funda?

| Andrei_Alex_1993 a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=natlhiTPQXc

uite aici un video care te ajuta sa folosesti m2bob fara a plati. sper ca am fost de folos. funda?

tin sa mentionez ca eu il folosesc pe acela