| ra1ntags a întrebat:

.. nu stiu care sunt gameri si care nu sunt, dar care stiu mai bine depsre modern warfare sa ma ajuta aiceahappy in special modern warfare 3 cu alteriwnet. Am o problema de am instalat modern warfare si cand sa dau pe online imi spune "Connection to Online services..." si nimic da eroare, ce sa fac? am cautat o gramada de chestii pe internet si nu am inteles n-am reusit sa fac nimic. Daca stie cineva sa ma ajute xD dau si funda!

2 răspunsuri:
| Generation22 a răspuns:

Pai cauti servere de modern warfare si iei codul si codul ala trebuie sa il intorudci cand intri in mw 3 mpwinking

| ra1ntags explică:

Nu nu e asa, altceva...