| VoicheciMihnea4Anarchy a întrebat:

Nu stiu ce sa ma fac, e cat de cat de grav si va spun acum ce m-i s-a intamplat :Eram pe metin 2 mondial si m-am enervat pe unu is m-am trecut pe liber iar api nu am mai stat sa iai boabe zen si am plecate in pestera cu zombie, iar apoi vine unu din shinso si cand ma bate imi pica cerceii de argin si ii da ltcuiva.Eu ma incapatanez sa mii dea inapoi iar cand m-a mai omorat o data cei doi war mi-au picat multe iteme (adica armura royala, arma epica, etc)si astea incepeau sa imi pice ma multe deodata.Eu i-am implorat sa mi le de iar ei au refuzat.Noroc ca mai aveam 80 kk si mi-am refacut o particica din iteme, dar nu mai Raphy si sura am meu este aproape ruinat si era caracter bun.Deci,cine ma poate ajuta sa imi dea si mie raphy, bani sau iteme sa imi dea adresa lui de mess si sa pastrez legatura cu el legat de acest caz. V-a rog frumos, ajutatimaaaaaaa! crying

1 răspuns:
| Ionut2099 a răspuns:

Metin2 Buzau
Server PvP-PvM UltraFun
Site : Www.metin2buzau.ro
Client securizat : Da
Lvl Max: 250
11 Evolutii
6 Harti noi
Securitate Ridicata
Fara modate sau 6/7
Server conceput pentru playerii experimentati dar si pentru incepatori, oferim un gameplay unic in România
Te asteptam si pe tine