| Szabii a întrebat:

Orice joc din gama Need For Speed, imi da crash dupa 5-10 minute de joc. Nu am nici-un trainer, nici hack, nici moduri, nimic, e "curat".
Imi puteti spune de ce? Si ce pot sa fac?
Deci intru in joc, totu-n regula, iar dupa 10 minute, imi da crash. De ce? Ce pot face?
Crash = nfs.exe has stopped working

Răspuns Câştigător
| Andrey3oo7 a răspuns:

Cred ca l-ai luat cu cativa virusi s-au pe langa instalarea ta ai mai instalat fara sa stii(am patit si eu)cateva programe "fantoma" ca sa zic asa.Descarce de pe un site de incredere sau daca are un prieten de al tau jocul/jocurile pe CDwinking

| Szabii explică (pentru Andrey3oo7):

L-am descarcat de pe thepiratebay.
Pana acum nu mi-a facut figuri. straight face

| Andrey3oo7 a răspuns (pentru Szabii):

De acolo gasesti si virusi sad am patit de multe ori...