| BadBoycaSmecherica a întrebat:

Pe 26 Ianuarie este ziua mea,si mi-am luat si eu un joc de calculator numit Spider Man Shattered Dimension, l-am cumparat dintr-un mall mai degraba.Am bagat CD-ul totul mergea foarte bine,s-a instalat, am intrat in meniu si cand sa dau pe play imi zicea ceva gen: Accelerate hardware sau numai stiu cum.Laptopul meu: Processor: AMD Turion(tm) 64 Mobile Technology ML-37 2.00 GHz Installed memory (RAM):1.00 GB System type: 32-bit Operating System Pen and Touch: No Pen or Touch Input is available for this Display

2 răspunsuri:
| IronGripWarlord a răspuns:

Fa-ti un update la placa video; daca nu merge instaleaza-l din nou; daca nici aia nu merge cere ajutorul unui expert, asta-i singura a 3-a cale posibilawinking

| BadBoycaSmecherica explică:

Ma,dar placa video e updatata, de instalat nu trebuie sal reinstalez, iar expertu trebuie sa dau bani o gramada la el.Tu de ce crezi ca am apelat la TPU?