| Budasu_Danny_1997 a întrebat:

Pe data de 14 decembrie am efectuat o comandă pe ekopiro in valoare de 250 lei. Problema este ca nu a ajuns... Daca ar fi sa mai astept, ajunge dupa craciun... ce sa fac? I-am contactat dar nu raspunde nimeni. Help. Ar trebui sa mai astept? Stie cineva cu ce firmă de curierat ajunge?

Răspuns Câştigător
| MadnesOfJuice a răspuns:

Mai asteapta, ei nu ai program. Joi, vineri poate iti ajunge

1 răspuns:
| IstvanBoros a răspuns:

Este teapa... Sunt niste escroci. NU recomand celor care tin la banii lor munciti. ...Si in plus, grija cu legile de la noi.