| MdpRC a întrebat:

Salut tpu...pe gta 5 xbox 360 l am luat pe trevor si acum nu m ai merge sa il schimb pe alt personaj michel sau franklin de ce?

3 răspunsuri:
| Andreilive25 a răspuns:

Am avut și eu aceeasi problema pe PlayStation 3..nu te lasă să schimbi pe "Michael" sau "Franklin" fiindcă trebuie sa faci niste misiuni cu Trevor și după o sa te lase!

| Andreilive25 a răspuns:

Trebuie să faci misiunile care ți le da la Trevor și după o sa îți mearga

| Emanuel_Antonio_1997 a răspuns:

Si eu am aceeasi problema nu te lasa ca trebuie sa faci cateva misiuni cu el. Si dupa te lasa