| cυρcαкє a întrebat:

Pe jocul HAMMER MT2, pe serverul 2 (PVM), ati putea sa imi spuneti si mie va rog arme si armuri epice si din ce evolueaza? Ma intereseaza mai mult pentru NINJA si SHAMAN. Dau funda si voturi! [care stie, il rog sa imi spuna si mie]

2 răspunsuri:
| IliadisJunior a răspuns:

Salut,se evolueaza din colier, bratara, cercei de 54.Coifurile se evolueaza din cele de lv 41, scutul se evolueaza din cel de lv 61.Papuci evolueaza tot din papuci de 54, Succes big grin

| cυρcαкє explică (pentru IliadisJunior):

Buna. Multumesc pentru raspuns.Dar, eu am intrebat despre arme si armuri. Asa ca...citeste mai atent intrebareawinking Bye!